Trwa komunikacja
PL | EN

Oferta noclegowa

Oferujemy noclegi w komnatach zamkowych, pokojach gościnnych na poddaszu zamku,a także w pokojach w Celnicy oraz w dwóch pokojach z aneksami kuchennymi, zwanych grzędami w Kurnikach. Wszystkie pokoje mają łazienki, telefon, TV, czajnik bezprzewodowy oraz dostęp do sieci Wi-Fi. 


Celnica to dawna siedziba straży granicznej i celnej, wzniesiona została na granicy polsko-czechosłowackiej w 1924 roku. Jest to drewniany budynek, którego architektura nawiązuje do tzw. stylu dworkowego, popularnego w Polsce lat 20. XX wieku. Celnica usytuowana jest w rozległym parku na terenach dawnego folwarku, oddalonego ok. 200 m od zamku.

Na terenie malowniczego ogrodu znajdują się także murowane Kurniki – urokliwy budynek założony na planie wydłużonego prostokąta, kryty dwuspadowym, gontowym dachem, z gankiem wejściowym od strony zachodniej. Po II wojnie światowej, kiedy przestał pełnić funkcje gospodarcze, użytkowany był jako skromny dom letniskowy. Mieszkał tutaj m.in. Tadeusz Kantor. Obecnie urządzone są w nim dwa pokoje gościnne, zwane grzędami.

 

Zabytkowy charakter obiektów zespołu wymaga szczególnej troski, dlatego jesteśmy wdzięczni za przestrzeganie Regulaminu Pokoi G ścinnych.Ma on na celu ochronę miejsca, ale także zapewnienie naszym gościom spokoju i bezpiecznego pobytu.

 

 

Jeśli Państwo zdecydujecie się na pobyt w naszych pokojach gościnnych prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

tel./fax.: 18 26 29 489

e-mail: shsniedzica@wp.pl

Biuro Muzeum jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00.

 

Cennik pokoi