Trwa komunikacja
PL | EN

Regulamin noclegów

REGULAMIN NOCLEGÓW

 

 1. Brama zamkowa oraz brama wjazdowa na parkingzamkowy są zamykane o godzinie22:00 i otwierane o 7:00.
 2. Doba w pokojachkończy się o godzinie 12:00, a rozpoczyna się o 14:00.
 3. W pokojach obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 7:00. Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innym.
 4. Rezerwacja musi być potwierdzona wpłatą zaliczki, wcześniej należy ustalić dokładnie czas i datę pobytu.
 5. Po przybyciu gość wypełnia kartkę meldunkową.
 6. Opłata za pobyt regulowana jest najpóźniej w drugim dniu pobytu.
 7. Obowiązuje jednorazowa opłata za parking według aktualnych stawek.
 8. Ilość osób mieszkających w pokoju ma być adekwatna do ilości łóżek w pokoju.
 9. Przedłużenie pobytu możliwe jedynie po uzgodnieniu z Biurem MZZN.
 10. Gość powinien zawiadomić BiuroMZZN o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 11. Opuszczając pokój gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz pozostawić w Biurze MZZN.
 12. Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres,za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 13. W całym kompleksie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania otwartego ognia (świece, znicze itp.). Kominki znajdujące się w części pokoi są wyłącznie elementem dekoracyjnym i zakazane jest rozpalanie w nich ognia.
 14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych w czasie jego pobytu. Wysokość odszkodowania będzie oszacowywana na podstawie wartości rynkowej przedmiotu.
 15. Pobyt ze zwierzętami za dodatkową opłatą jest możliwy tylko w Celnicy i Kurnikach. Gość zobowiązany jest do pokrycia kosztów usunięcia ewentualnych szkód wyrządzonych przez zwierzę. W zamku pobyt zwierząt nie jest dozwolony.
 16. Zamek nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności wynikające z czynników niezależnych (burze, awarie prądu, brak wody itp.).
 17. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług należy jak najszybciej zgłosić je do Biura MZZN, co umożliwi jak najszybsze usunięcie nieprawidłowości.
 18. Zamek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez gości w pokoju. Po znalezieniu przedmiotów należących do gościa, zostanie on o tym niezwłocznie poinformowany.
 19. Zniżki przysługują członkom i pracownikom SHS oraz dzieciom będącym na ich utrzymaniu (w tym młodzieży uczącej się – do 25 roku życia), w ciągu 6 tygodni w roku, w tym min. 2 tygodnie poza sezonem. Zniżka przysługuje tylko za jeden pokój – nie ma możliwości korzystania ulgowych opłat za kilka pokoi jednocześnie.

 

 

 

Opłaty dodatkowe:

 

- dostawka– możliwa tylko w pokojach gościnnych na poddaszu zamku oraz w Celnicy

- opłata za psa, kota lub inne zwierzę

- opłata klimatyczna